شستن فرش ها و پیدا کردن بهترین قالیشویی تهران یکی از مسئله های مهم و دغدغه های اصلی افراد در نظافت منزل بوده است. تمیز نبودن فرش های منزل می تواند باعث آشفته به نظر رسیدن خانه باشد، پس لازم است که هر چند وقت یک بار به نظافت فرش و قالی های خود توجه شود.

شما می توانید برای شستشوی فرش و قالی های خود، علاوه بر سفارش به قالیشویی تهران، راه های متفاوتی را امتحان کنید: می توانید فرش را در منزل خود به کمک شامپو فرش بشویید و یا اینکه به روش قدیمی در حیاط فرش را با آب و شوینده بشویید؛ اما راه راحت تر شستن فرش ها، دادن فرش به قالیشویی های مجاز تهران است. این گونه خیال شما هم بابت سلامت و تمیز شدن فرش راحت است و هیچ سختی را متحمل نمی شوید

بهترین قالیشویی تهران

نرخ قالیشویی در تهران به چند عامل مهم ارتباط دارد. بهترین قالیشویی تهران،اینکه نوع فرش شما دستباف باشد و یا ماشینی، و همچنین اینکه متراژ فرش چقدر باشد. از دیگر نکات مهم در قیمت شستشوی فرش ماشینی در تهران به نوع شستشوی آن ارتباط دارد. مثلا این که فرش شما تنها نیاز به شستشوی ساده دارد و یا اینکه به خدمات اعلاشویی مانند نانوشویی سفید شویی لکه گیری و یا رنگ برداری داشته باشد.

قالیشویی باکیفیت در تهران

درست است که بیشتر افراد برای قالیشویی در تهران، روزهای قبل از عید را مناسب ‌ترین فرصت می ‌دانند، اما معمولاً در آخرین ماه سال بهترین قالیشویی های تهران خیلی شلوغ هستند و ممکن است به خاطر شلوغی و ازدحام از شستشوی فرش های خود راضی نباشید. اما می‌ توانید شستشوی فرش هایتان را به تابستان موکول کنید.

در اوایل و اواسط تابستان عموماً قالی شویی ها خلوت تر هستند و می توانید با یافتن قالیشویی ارزان تهران اطمینان داشته باشید که شستشوی فرش هایتان به خوبی انجام می شود.

از طرفی دیگر اگر نخواهید به سراغ یک قالیشویی خوب در تهران بروید و قصد داشته باشید در تابستان فرش ها را در خانه بشویید به دلیل گرمای هوا فرش هایتان زودتر خشک میشوند. به علاوه آلودگی های احتمالی موجود در فرش هم بر اثر گرما از بین خواهد رفت.

قالیشویی در تهران

قالیشویی شاندیز بهترین قالیشویی در تهران

نرخ قالیشویی در تهران

تجربه قالیشویی های تهران نشان می دهد که بهترین راه برای خشک شدن فرش و قالی پس از شستشو قرار گرفتن در معرض جریان هواست. بهترین قالیشویی تهران، اگر فرش در خانه است می توانید آن را در سطحی صاف قرار دهید تا توسط جریان گرمایشی هوا به خوبی خشک شود. توجه کنید که چون پشت فرش و قالی هم خیس است باید مدتی هم فرش را به صورتی قرار بدهید تا پشت آن هم خشک شود.

یکی دیگر از فواید شستن فرش در فصل تابستان این است که آلودگی های احتمالی که بر اثر بیماری به وجود می‌آیند پس از شستشو نابود خواهند شد و احتمال بیمار شدن افراد خانواده پایین می آید. حتی قیمت قالیشویی در تهران در تابستان کمتر از نزدیک عید خواهد بود.

قالیشویی تهران

اگر حیوان خانگی دارید باید بدانید که حیواناتی که دارای مو هستند مانند سگ و گربه در فصل تابستان ریزش موی کمتری دارند. به همین دلیل در این فصل زمان مناسب تری است که اقدام به شستشوی فرش توسط بهترین قالیشویی تهران کنید و موهایی که توسط جارو برقی جمع نشده اند را از سطح فرش پاک کنید.