بهره گیری از خدمات قالیشویی جهت شستشویی با کیفیت و مطمئن

قالیشویی

قالیشویی


قالیشویی

قالیشویی یکی از مهم ترین انتخاب ها در هر منزلی می باشد زیرا فرش و قالیچه یکی از اجزای بسیار مهم در هر خانه ای به شمار می آیند که علاوه بر زیبایی، تمیزی آن نیز امری تاثیر گذار در ظاهر هر خانه ای می باشد. قالیشویی ها مراکزی هستند که می توانید انواع فرش ها و قالیچه ها را به آن ها بسپارید تا با روشی مناسب با توجه به جنس و نوع بافت آن ها و با موادی مناسب شسته، خشک کرده و تحویل شما دهند. با توجه به تعدد قالیشویی ها انتخاب گزینه ای مناسب امر مهمی می باشد از این رو با بررسی و کسب اطلاعات کافی از کیفیت کار و خدمات این مراکز می توانید فرش های خود را با خیالی آسوده به آن ها بسپارید. در گذشته شستن فرش ها در حیاط خانه ها و با استفاده از شوینده هایی بود که اکثرا برای شستشوی سایر سطوح نیز مورد استفاده قرار می گرفت و برای شستن فرش ها نیز از آن ها استفاده می کردند که علاوه بر اینکه برخی از لکه ها از بین نمی رفتند نحوه شستن و مواد مورد استفاده نیز می توانست آسیب بسیاری به فرش ها وارد کند. فرش به عنوان یکی از اجزای با ارزش در دکوراسیون به شمار می آید که تلاش برای حفظ و نگهداری آن به بهترین شکل امری ضروری می باشد. قالیشویی با شناخت انواع فرش ها و قالیچه ها و آگاهی از شیوه صحیح شستشو از مواد شوینده مناسب استفاده کرده و حتی شیوه خشک کردن نیز در قالیشویی به نحوی انجام می شود که آسیبی به فرش وارد نشود. انتخاب مرکزی معتبر و دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف قالیشویان به شما این امکان را می دهد در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوانید پیگیر موضوع شده و جهت رفع آن مشکل اقدام نمایید.

  • خشكشويى فرش ماشينى متري
  • خشكشويى فرش دستبافت متري
  • تشك خوشخواب تك نفره
  • تشك خوشخواب دو نفره
  • سرويس
  • 5000 تومان
  • 6000 تومان
  • 40000 تومان
  • 80000 تومان
  • رایگان

تلفن های تماس قالیشویی شاندیز :

۰۲۱-۵۵۶۴۵۰۸۱  ،  ۰۲۱-۵۵۳۰۱۳۰۸ ، ۰۲۱-۵۵۳۰۱۲۹۵  ،  ۰۲۱-۵۵۳۰۱۳۴۹

۰۲۱-۳۳۸۹۰۱۵۵ ،  ۰۲۱-۶۶۵۷۷۱۱۴ ، ۰۲۱-۷۷۵۱۵۴۷۱  ،  ۰۲۱-۲۲۶۳۴۴۱۰

اهمیت انتخاب قالیشویی معتبر

برای انتخاب قالیشویی معتبر توجه به نکاتی می تواند این اطمینان را ایجاد نماید که فرش یا قالیچه خود را باخیالی راحت تحویل آن ها داده و از کیفیت خدمات آن مراکز مطمئن باشید. در مراکز معتبر شیوه شستشو و مواد مورد استفاده برای انواع فرش دستباف، ماشینی و موکت متفاوت می باشد. از آنجائیکه در فرش های دستباف الیاف به کار رفته و رنگ آن ها متفاوت می باشد و امکان پس دادن رنگ وجود دارد روش شستشو متفاوت می باشد. هزینه شستشوی فرش ها عموما بر اساس متر مربع می باشد که قیمت هر متر بر اساس نوع فرش توسط اتحادیه تصویب شده و قالی شویی ملزم به رعایت این مصوبه ها می باشد از این رو قالیشویی هایی که تحت نظر اتحادیه بوده و از مصوبات آن پیروی می کنند گزینه ای مطمئن به شمار می آیند. برای آگاهی از قالی شوییهایی که مجوز لازم برای فعالیت را از اتحادیه دارا هستند می توانید به سایت اتحادیه مراجعه کرده و یا با تماس تلفنی از این مورد اطمینان حاصل نمایید. مراکزی که خود دارای سایت اینترنتی به روز شده و فعال می باشند معمولا مدارک و شماره مجوزها را در سایت در اختیار مخاطبان قرار می دهند و می توان گفت داشتن وب سایتی فعال علاوه بر اعتبار بخشی به آن قالیشویی می تواند نقش موثری در افزایش مشتریان مرکز نیز داشته باشد. گاهی نیاز به شستشوی فرش یا تابلو فرشی نفیس و بسیار ارزشمند می باشد که این موارد می تواند کمک کند بهترین مرکز را انتخاب کرده تا بدون بروز هیچ گونه مشکلی فرش را در اختیار آن ها قرار داده و از خدمات با کیفیت آن ها استفاده نمایید.

قالیشویی

قالیشویی

در هنگام تحویل فرش ها بایستی همه موارد از قبیل نوع شستشو و هزینه مشخص شده و فاکتور معتبر تحویل مشتری داده شود و در هنگام تحویل فرش ها پس از شستشو بایستی کاور شده و به صورت لوله شده تحویل مشتری شود. برخی از قالیشویی ها هزینه ای بابت بیمه دریافت کرده که در صورت بروز مشکل بتوانید خسارت را از بیمه دریافت نمایید. حفظ و نگهداری مشتریان از طریق ارائه خدمات با کیفیت و تحویل در زمان تعیین شده حاصل می گردد که با جلب رضایت مشتریان نه تنها آن را تبدیل به مشتریان دائمی خود کرده بلکه این مشتریان می توانند تبلیغ کننده خوبی برای خدمات قالیشویی باشند.

 

 

آشنایی با انواع قالیشویی ها بر اساس تجهیزات مورد استفاده

صنعت قالیشویی نیز بی تاثیر از پیشرفت تکنولوژی نبوده، دستگاه هایی مدرن وارد این صنعت شده که علاوه بر بهبود فرآیند شستشو کمک کرده کم ترین آسیب در هنگام شستشو و خشک کردن پس از آن به فرش وارد شود. از انواع قالیشویی هایی می توان به انواع تمام سنتی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک اشاره کرد. در نوع سنتی از روش های قدیمی و دستی استفاده می شود مانند دستگاه های شلاق زن و دستگاه خشک کن دیگی. در قالیشویی های نیمه اتوماتیک یا نیمه مکانیزه هم از روش های دستی و هم تجهیزات پیشرفته تر استفاده می شود برای تاسیس مرکز نیمه اتوماتیک بایستی دستگاه پلیشر تک برس و دوبرس جهت شستشو و خشک کن قوی جهت از بین بردی زردی و چروک فرش تهیه شود که با این امکانات امکان شستشوی حدود 100 فرش به صورت روزانه میسر می باشد. در قالیشویی های تمام اتوماتیک نیاز به دستگاه های مکانیزه بیشتری می باشد برای مثال جهت احداث قالیشویی تمام اتوماتیک نیاز به دستگاه شستشوی مکانیزه دیسکی و میزی، تجهیزات آبگیری بسیار قوی، دستگاه پرز گیر و. می باشد که هر کدام از این تجهیزات مدرن و مکانیزه باعث بهبود کیفیت شستشو و صرفه جویی در زمان می شوند. همانگونه که گفته شد یکی از نکات مهم در شستشوی انواع فرش ها استفاده از شوینده ای مناسب است که حداقل آسیب به تار پود فرش وارد شود و تغییری در آن ایجاد نشود، استفاده از انواع شامپوها و شوینده هایی که با کم ترین آسیب، بالاترین خاصیت لکه بری و چرک زدایی را داشته و فرش را نرم و براق کند.

قالیشویی شاندیز فعال در زمینه قالیشویی ، موکت شویی ، مبل شویی همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.