۸ راه افزایش طول عمر فرش

۸ راه افزایش طول عمر فرش

افزایش طول عمر فرش امری ساده نیست و نیاز به دقت دارد.امروزه به دلیل اوضاع سخت اقتصادی و گرانی ها باید به دنبال راه هایی باشیم تا وسایل خود را به نحو احسن سالم و تمیز نگه داریم از این رو در این مقاله به شما آمورش می دهیم چطور طول عمر فرش خود را افرایش دهید و فرش های شما زمان بیشتری سالم و نو بمانند پس با ما همراه باشید.

Increase-the-life-of-the-carpet

طول عمر فرش خود را افزایش دهید

۸ راه برای افزایش طول عمر فرش های شیک و زیبای منزل شما وجود دارد.البته گاهی ممکن است فرش و حتی مبلمان منزل نیاز به شستشو داشته باشند در این مورد می توانید با قالیشویی و مبلشویی شاندیز تماس بگیرید تا در اسرع وقت نیروها برای بردن فرش هایتان و مبل شویی در منزل به کمک شما بشتابند.

۱-وسایل سنگین نظیر مبلمان و کمد را روی فرش قرار ندهید.زیرا سبب فشردگی الیاف در یک نقطه می شود و در صورت اجبار به این کار،هر چند وقت یکبار نیز جای وسایلی که روی فرش گذاشته اید را تغییر دهید.

۲-هفته ای یکبار فرش را با جارو برقی تمیز کنید.

۳-اگر روی فرش لکه ای افتاد فورا آن را تمیز کنید.اگر لکه روی فرش باقی بماند پاک کردن آن سخت می شود و نمای فرش را تار و تیره می کند.

۴-شستن فرش را به شرکت های معتبر قالیشویی بسپارید و از شستن آن در خانه حذر کنید.پس از خدمات قالیشویی ارزان و مبل شویی ارزان شاندیز استفاده کنید.

۵-اگر فرش را روی سرامیک یا موزاییک پهن کرده اید و این امر سبب حرکت فرش می شود،می توانید از چسب های مخصوص فرش یا همان ترمز فرش یا آسترهای اسفنج مانند استفاده کنید.

۶-فرش را در مکان های مرطوب قرار ندهید زیرا رطوبت باعث پوسیدگی فرش می شود.

۷-فرش را در نزدیکی منابع حرارتی و آتش زا قرار ندهید.

۸-هر چند وقت یکبار فرش را سر و ته کنید تا در معرض سایش قرار نگیرد و فرش را در زیر درها به گونه ای پهن کنید که در تماس مداوم با آنها نباشد.

Increase-the-life-of-the-carpet

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.