چطور بوی نم فرش را از بین ببریم؟

 از بین بردن بوی نم فرش

نم فرش علاوه بر اینکه بویی آزاردهنده دارد باعث پوسیدگی فرش و کپک زدگی در فرش می شود که به تار و پود فرش نیز آسیب می رساند با ما همراه باشید تا ترفندهایی را برای از بین بردن بوی نم فرش به شما آموزش دهیم.

بوی نم فرش چطور به وجود می آباد؟اگر فرش هارا با نم باقی مانده پس از شستشو لول کنید سبب ایجاد بوی نم در فرش می شود و البته آب و هوای سرد و گرم نیز عامل مهمی است پس سعی کنید در فصل تابستان اقدام به شستشوی فرش هایتان کنید تا زودتر خشک شوند و زمان شما کمتر اتلاف شود.

eliminate-the-smell-of-damp-carpet

۳ روش از بین بردن بوی نم فرش

برای از بین بردن بوی نم فرش ۳ روش وجود دارد که به توضیح آن ها میپردازیم :

روش اول : می تواند استفاده از جوش شیرین باشد،برای انجام این کار می توانید کمی جوش شیرین را روی قسمتی که بوی نم می دهد بریزید و با دستمال مالش دهید.پس از ۲۴ ساعت ابتدا جارو کشیده و سپس با دستمال نیمه مرطوب اثرات جوش شیرین را پاک کنید.

Eliminate the smell of damp carpet with baking soda

روش دوم : انتخاب لیموترش برای از بین بردن بوی نم و انجام این کار است.لیموترش تازه را روی محل موردنظر بریزید و سپس آبکشی کنید.

Eliminate the smell of damp carpet with lemon

روش سوم : استفاده از اسطوخودوس است.برای این کار ابتدا مقداری از این گیاه را در یک هاون له کرده و با یک پیمانه جوش شیرین مخلوط کنید پس از یک ساعت اثرات محلول خشک شده را با جارو تمیز کنید.

Eliminate the smell of damp carpet with lavender

با امتحان این ۳ روش از شر بوی بد نم فرش خلاص می شوید اما اگر وقت شستن فرش ها را ندارید یا نمی توانید صبر کنید تا فرش هایتان خشک شود اصلا نگران نباشید قالیشویی و مبل شویی شاندیز با بهترین کیفیت در خدمات شماست.شاندیز با استفاده از دستگاه های پیشرفته فرشتان را پس از شستشو با دستگاه های صنعتی خشک و لول شده تحویل شما می دهد و  مبل شویی در منزل را با بهترین قیمت انجام می دهد.

  • کافیست با ما تماس بگیرید.شاندیز ۷ روز هفته حتی روزهای تعطیل در خدمت شماست.
  • ۳۳۸۹۰۱۵۵
  • ۴۴۵۳۳۹۹۴
  • ۵۵۰۴۲۰۱۷
  • ۶۶۵۷۷۱۱۴
  • ۷۷۵۱۵۴۷۱
  • ۸۸۵۶۷۱۱۹
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.